درب اتوماتیک پارکینگ

دربهای پارکینگی با مزیای خود راحتی را برای کلیه اشخاص فراهم ساخته است. درب بازویی با امکان کمنرل از راه دور با امواج رادیویی شگفت انگیز است. درب اتوماتیک پارکینگ صرفا برای پارکینگ نیست بلکه در تمامی قسمت هایی که ورودی فلزی دارند قابل نصب می باشد. به گزینه طلایی و آچیلان در اعتماد کنید تا ببینید هر آنچه گقته ایم چرا که شنیدن کی بود مانند دیدن. درب پارکینگ بازویی تمام اتوماتیک تا فاصله 30 متری قابل کنترل است. تصور کنید در اتومبیل خود نشسته اید قبل از رسیدن به ورودی ملاحظظه می کنید درب پارکینگ به صورت خودکار با قدرت گرفته از برق شهر باز شد! هیجان زده نمی شوید؟ حالا اگر معلولیت داشته باشیدد چنین امکاناتی آسوده گی خاطر را به دنبال دارد.

درب اتوماتیک پارکینگ

درب اتوماتیک پارکینگ

یکی از محصولات پرکاربرد گزینه طلایی محسوب می‌شود که در ورودی پارکینگ نصب می گردد.

درب اتوماتیک پارکینگ

مدار کنترل این نوع درب ها قابلیت کنترل سرعت در ابتدای حرکت و انتهای حرکت جک‌ها (دور دوم کند) را دارد که باعث بسته شدن بی صدا درب ها خواهد شد.

درب اتوماتیک پارکینگ

قالب و فرم این درب‌ها به این صورت است که دو لنگه درب در کنار هم قرار گرفته و باز شدن درب‌ها توسط جک ها فضای خوبی را برای تردد وسایل نقلیه فراهم می سازد.

تقسیم بندی محصولات در زمینه درب اتوماتیک پارکینگ بسته به توانایی جابجایی لنگه های درب انجام می شود و تفاوتی در عملکرد آن ها وجود ندارد. عمده برندهای مطرح در زمینه تولید جک های بازویی، کشورهایی چون ایتالیا، آلمان، اتریش و … می باشند.

شرکت گزینه طلایی جزء پیشگامان تولید و واردات درب های اتوماتیک پارکینگ لولایی  (بازویی) در ایران می باشد.

دربهای دولنگه لولایی (بازویی) بیشترین استفاده را در ورودی پارکینگ های منازل، مجتمع ها و … دارند و می توان گفت بیش از 80 درصد درب‌هایی که در کشور وجود دارد ازاین نوع می باشد.

درب اتوماتیک دو لنگه در ساختمان های مسقف و یا حیاط دار استفاده  می شود و به اندازه ی طول هر لنگه درب، باید فضا داخلی آن را آزاد گذاشت تا جای خالی برای باز و بسته شدن درب وجود داشته باشد.

نمونه کارها و متعلقات درب اتوماتیک پارکینگ لولایی (بازویی) و کرکره ای

کلمات کلیدی سئو : درب اتوماتیک,درب اتوماتیک کشویی,گزینه طلایی,درب اتوماتیک گردان,درب اتوماتیک مثلثی,آ

چیلان در,درب اتوماتیک اسلایدی,درب اتوماتیک اسلایدینگ,درب اتوماتیک تلسکوپی,

درب اتوماتیک شیشه ای,درب اتوماتیک پارکینگ,درب اتوماتیک کرکره ای,درب اتوماتیک گزینه طلایی,

درب های اتوماتیک,درب های اتوماتیک شیشه ای,دربهای اتوماتیک,دربهای اتوماتیک شیشه ای

متخصص های درب اتوماتیک از دربهای کرکره ای به عنوان نوعی از درب پارکینگ اتوماتیک یاد می کنند. دلیل این اسم بر می گردد به استفاده از این نوع درب در ورودی پارکینگ ها مثلا الان در مجتمع هایی که آپارتمان های مهر نامیده می شوند از درب اتوماتیک کرکره ای پارکینگ استفاده می کنند.

فهرست